تبلیغات
ایمنی-بهداشت-محیط زیست - ارزیابی و مدیریت ریسک
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

ایمنی-بهداشت-محیط زیست
 
خوش آمد گویی مارو پذیرا باشید

Health,Safety and Environment in Oil , Gas and Petrochemical Industries
 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 29 فروردین 1391 توسط اشکان پیمان نژاد

3-4) ثبت مخاطرات بالقوه آسیب رسان و تأثیرات آنها:

شرکت باید روشی را برای مستند سازی مخاطرات بالقوه آسیب رسان و تأثیرات آنها(اعم از مزمن و حاد) اتخاذ کند به نحوی که اهمیت آنها در ارتباط با بهداشت، ایمنی و محیط زیست مشخص شده باشد. همچنین به منظور کاهش عوامل مذکور، طرحی برای پایش خطرات، ارائه (5-4) و ارتباط بین سیستم های حیاتیHSE و روش های اجرایی را شناسایی نمود.

شرکت باید روش هایی را برای ثبت الزامات قانونی و کدهایی قابل کاربرد برای جنبه های مختلف HSE از نظر عملیات، محصولات و خدمات تدوین نموده همچنین روش هایی برای حصول اطمینان از سازگاری با این الزامات، اتخاذ کند.

 

4-4) اهداف و معیارهای کارایی عملکرد:

شرکت باید روش های اجرایی را براساس جزئیات اهداف HSE و معیارهای کارایی عملکرد در کلیه سطوح تدوین کند. چنین اهداف و معیارهایی باید از لحاظ خط مشی، اهداف استراتژیک HSE، ریسک های HSE و نیازهای عملیاتی و تجاری توسعه یابد. روش های اجرایی تدوین شده باید کمی کاربردی بوده و در یک برنامه زمان بندی تعریف شوند.

به منظور پیگیری ارزیابی ریسک(بخش2-4) شرکت باید روشی برای تنظیم معیارهای کارایی عملکرد در فعالیت ها و وظایف حیاتی HSE اتخاذ کند، به گونه ای که در استانداردهای اجرایی قید شده و در فواصل زمانی مشخص باید به شکلی مؤثر معیارها بازنگری شوند.

 

طبقه بندی: HSE - MS، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ