تبلیغات
ایمنی-بهداشت-محیط زیست - سازمان، منابع و مستند سازی
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

ایمنی-بهداشت-محیط زیست
 
خوش آمد گویی مارو پذیرا باشید

Health,Safety and Environment in Oil , Gas and Petrochemical Industries
 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 29 فروردین 1391 توسط اشکان پیمان نژاد

5-3) پیمانکاران:

شرکت باید روشی را اتخاذ کند که پیمانکاران را به اعمال نظام مدیریتی مطابق با الزامات و تقسیم بندی مندرج در راهنمای HSE MS و سازگار با نظام مدیریتی شرکت ملزم سازد. این روش ها باید تسهیل کننده روابط میان فعالیت پیمانکاران ببا شرکت و دیگر پیمانکاران باشد.

این مهم با تهییه مدارک و مستندات لازم برای تعیین روابط بین سطوح مختلف شرکت و پیمانکار و نیز عمل به الزامات میسر می شود. در این صورت قبل از شروع کار، هر مشکلی قابل حل خواهد بود. بنابراین پیش از آغاز کار، روش ها باید مورد توافق قرار گیرند. همه توصیه های این کتاب می تواند برای شرکت های پیمانکاری، کاربردی باشد. در تدوین روش ها بایستی به موارد زیر توجه کرد:

·      انتخاب پیمانکاران شامل ارزیابی ویژه از خط مشی HSE آنها؛ شیوه ها، عملکرد و کفایت سیستم مدیریت HSE متناسب با ریسک های خدماتی که به آنها محول شده است.

·      ارتباطات موثر (بخش 6-3) بهعنوان عناصر کلیدی نظام مدیریتی HSE شرکت؛ رعایت استاندارد های کار و محافظت از کارگران و محیط زیست توسط پیمانکاران شامل مابقت با اهداف و معیار های عملکرد HSE است که مورد توافق قرار می گیرد.

·      تبادل اطلاعات میان شرکت و پیمانکار؛ شامل اطلاعاتی که ممکن است در اجرای hse موجب اختلال شده یا بررسی روش هایی که در رفع مشکلات موثر واقع می شوند.

·      الزام هر پیمانکار به داشتن برنامه های آموزشی موثر و مناسب؛ بررسی این الزامات می تواند شامل سوابق و روش هایی اجرایی برای ارزیابی نیاز های آموزشی آتی باشد.

·      تعریف روشی برای پایش و ارزیابی عملکرد پیمانکار بر اساس اهداف و معیار های عملکرد مورد توافق HSE

طبقه بندی: HSE - MS، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ